2019 г. СЕПТЕМВРИ | Постигнати спортни резултати

Гребане - СК"Армеец" БИ(юноши) Белград - Сърбия 14-15.09.2019г.
Стефан Мутич 3 м./JMB2x юноши.
Стефан Мутич 3 м./JMB4x юноши.
Васил Шунтов 3 м./JMB4x юноши.
Треньор: Ванеса Георгиева.

Гребане - СК"Електрон" ДОШ(кадети, юн.мл.в.)Пловдив 26-27.09.2019г.
Кристиян Шехтов 3 м./BLx кадети.
Весислав Анчев 2 м./КGМ4х+ кадети.
Михаил Василев 2 м./КGМ4хх кадети.
Александър Николов 2 м./КGМ4х+ кадети.
Кристиян Гьорев 2 м./КGМ4х+ кадети.
Велко Черешков 2 м./JMB4- юн.мл.в.
Христо Нешев 2 м./JMB4- юн.мл.в.
Елесавета Нешева 1 м./KGG1x кадети.
Анастасия Орманова 2 м./JWB2x юн.мл.в.
Анастасия Куртева 3 м./JWB1x юн.мл.в.
Треньор: Васил Радев.

Гребане - СК"Електрон" ДОШ(юн.ст.в.)Пловдив 24-25.09.2019г.
Кристиян Станков 1 м./JMA4- юн.ст.в.
Симеон Илиев 1 м./JMA4- юн.ст.в.
Никола Зографов 1 м./JMA4+ юн.ст.в.
Владимир Асенов 1 м./JMA4+ юн.ст.в.
Треньор: Васил Радев.

Гребане - СК"Армеец" ДОШ(юн. и дев.ст.в.)Пловдив 24-25.09.2019г.
Йоан Борисов 2 м./JMA2- юн.ст.в.
Виктор Стоилов 2 м./JMA2- юн.ст.в.
Емили Николова 1 м./LJWA1x дев.ст.в.
Йоан Борисов 3 м./JMA4x юн.ст.в.
Виктор Стоилов 3 м./JMA4x юн.ст.в.
Стефан Мутич 3 м./JMA4x юн.ст.в.
Васил Шунтов 3 м./JMA4x юн.ст.в.
Треньор: Ванеса Георгиева.

Гребане - СК"Армеец" ДОШ(кадети,дев и юн.мл.в.)Пловдив 26-27.09.2019г.
Емили Николова 1 м./JWB2x дев.мл.в.
Ева-Мария Манусиду 1 м./JWB2x дев.мл.в.
Емили Николова 1 м./JWB2- дев.мл.в.
Ева-Мария Манусиду 1 м./JWB2- дев.мл.в.
Максим Атанасов 1 м./В1х кадети Б.
Виктор Вуков 3 м./В1х кадети Б.
Максим Атанасов 1 м./В2х кадети Б.
Виктор Вуков 1 м./В2х кадети Б.
Викторио Георгиев 3 м./JMB2- юн.мл.в.
Михаела Шопова 1 м./G1x кадетки Б.
Михаела Шопова 2 м./G2x кадетки Б.
Стефан Мутич 2 м./JMB2x юн.мл.в.
Васил Шунтов 2 м./JMB2x юн.мл.в.
Стефан Мутич 1 м./JMB4x юн.мл.в.
Васил Шунтов 1 м./JMB4x юн.мл.в.
Александър Петров 1 м./JMB4x юн.мл.в.
Викторио Георгиев 1 м./JMB4x юн.мл.в.
Треньор: Ванеса Георгиева.

Гребане - СК"ЦСКА" ДОШ(кадети,юн.мл.в.,ст.в,дев.мл.,ст.в.)Пловдив 24-29.09.2019г.
Денис Лалев 1,2 м./2х,1х кадети.
Елизабет Цончева 1 м./2х кадетки.
Павела Петрва 1 м./2х кадетки.
Иван Бачев 2 м./2х кадети.
Емилия Пенева 2 м./4х+ кадетки.
Михаела Методиева 2 м./4х+ кадетки.
Лъчезар Мицев 3,2 м./4+,4х+ кадети.
Виктория Василева 2,3 м./2х,4х+ кадетки.
Христо Миленов 1,1 м./1х,4х+ кадети.
Йоан Иванов 1,1 м./2х,4х+ кадети.
Александър Цончев 1,1 м./2х,4х+ кадети.
Ванеса Йорданова 2,2 м./1х,4х+ кадетки.
Дафина Хюсеинова 1,2 м./1х,4х+ дев.мл.в.
Светослав Цветков 1,1,1,1 м./2-,2+,8+,8+ юн.мл.в.
Кирил Евтимов 1,3 м./8+,4+ юн.мл.в.
Иван Андреев 1,3 м./8+,2х юн.мл.в.
Кристиян Стоилов 1,1,1 м./2-,8+,8+ юн.мл.в.
Цветомир Малинов 1,1 м./2-,8+ юн.мл.в.
Иван Янкулов 1,3 м./8+,4+ юн.мл.в.
Рая Костова 2,2 м./2-,4х дев.мл.в.
Ивана Петрова 2,2 м./2-,4х дев.мл.в.
Валентина Горанова 1,2,2 м./8+,2-,4- дев.ст.в.
Анна-Мария Андреева 1,2,2 м./8+,1х,4х дев.ст.в.
Александър Спасов 1,1,1 м./2-,2+,8+ юн.ст.в.
Георги Стойков 1,1,1 м./2-,2+,8+ юн.ст.в.
Николай Темелков 1,1,1 м./8+,1х,8+ юн.мл.в.
Патрик Василев 1,2,2 м./8+,4-,4+ юн.ст.в.
Мелани Тодорова 2,3,3 м./4-,4х,2х дев.ст.в.
Треньори: Илияна Савчова, Аспарух Стоянов.

Гребане - СК"Академик" ЕП(юн.ст.в. до 23г.)Янина-Гърция 08.09.2019г.
Емил Нейков 2 м./2х юн.ст.в.
Треньор: Милена Георгиева.

Кану-каяк - СК"СТМ" ДИШ(жени)Пловдив 20-22.09.2019г.
Анджелина Божилова 3 м./К4-500 жени.
Треньор: Красимира Стойчева.