2018 г. Септември - Октомври | Постигнати спортни резултати

Кану каяк - СК "ЦСКА" ДИШ (мъже,жени)
Пловдив 05-07.10.2018г.
Ангел Трошанов - 3 м./К4-1000 - мъже
Алекс Атанасов - 3 м./К4-1000 - мъже
Треньор: Марияна Монова

Кану каяк - СК "СТМ" ДИШ (мъже,хени)
Пловдив 05-07.10.2018г.
Тифани Генчева - 2 м./К2-200 - жени
Тифани Генчева - 2 м./К4-500 - жени
Денислава Константинова - 2 м./К4-500 - жени
Радослав Стефанов - 2 м./К4-1000 - мъже
Треньор: Красимира Стойчева

Академично гребане - СК "Армеец" ДОШ/БИ (юн.,дев.,кадети)
Пловдив 29.09-04.10.2018г.
Стефан Мутич - 1 м./В1х - кадети
Стефан Мутич - 2 м./В4х+ - кадети
Илиян Стоилов - 2 м./В4х+ - кадети
Александър Петров - 2 м./В4х+ - кадети
Лоти Мутич - 2 м./В4х+ - кадети
Емили Николова - 3 м./G1x - кадети
Васил Шунтов - 2 м./JMB4+ - юн.млад.в.
Виктор Стоилов - 2 м./JMB4+ - юн.млад.в.
Кристиян Ангелов - 2 м./JMB4+ - юн.млад.в.
Лоти Мутич - 2 м./JMB4+ - юн.млад.в.
Рая Вукова - 3 м./JMB4+ - дев.млад.в.
Илиян Стоилов - 3 м./JMB4+ - юн.млад.в.
Кристиян Ангелов - 3 м./JMB4- - юн.млад.в.
Викторио Георгиев - 3 м./JMB4- - юн.млад.в.
Васил Шунтов - 2 м./JMB4x - юн.млад.в.
Виктор Стоилов - 2 м./JMB4x - юн.млад.в.
Викторио Георгиев - 2 м./JMB4x - юн.млад.в.
Васил Шунтов - 2 м./JLMA1x - юн.ст.в.
Васил Шунтов - 3 м./JMA4x - юн.ст.в.
Йоан Борисов - 3 м./JMA4x - юн.ст.в.
Петър Петров - 3 м./ JMA4x - юн.ст.в.
Николай Бонев - 3 м./JMA4x - юн.ст.в.
Треньор: Ванеса Георгиева

Академично гребане - СК "Електрон" ДОШ/БИ (юн.,дев.,кадети,младежи,хени)
Пловдив 29.09-04.10.2018г.
Мадлен Маркова - 1 м./W2x - жени
Мадлен Маркова - 1 м./W2 - жени
Мадлен Маркова - 1 м./W4x - жени
Мадлен Маркова - 1 м./ZWA2x - дев.ст.в.
Мадлен Маркова - 3 м./JWA4x - дев.ст.в.
Ерик Роячки - 1 м./JLMA1x - мл.ст.в.
Ерик Роячки - 1 м./JMA4+ - мл.ст.в.
Ерик Роячки - 2 м./JMA4- - мл.ст.в.
Симон Илиев - 1 м./JMA4+ - мл.ст.в.
Иван Смолички - 1 м./JMA4+ - мл.ст.в.
Кристиан Станков - 1 м./JMA4+ - мл.ст.в.
Кристиан Станков - 2 м./JMA4- - мл.ст.в.
Симон Илиев - 2 м./JMA4- - мл.ст.в.
Иван Смолички - 2 м./JMA4- - мл.ст.в.
Ерик Роячки - дубал 2 м./JMA4- - мл.ст.в.
Анастасия Орманова - 2 м./JWB1x - дев.млад.в.
Анастасия Орманова - 2 м./JWB4x+ - дев.млад.в.
Анастасия Куртева - 2 м./JWB4x+ - дев.млад.в.
Анастасия Куртева - 3 м./JWB2x - дев.млад.в.
Весислав Анчев - 3 м./КВ1х - кадети Б
Весислав Анчев - 3 м./КВ2х - кадети Б
Михаил Василев - 3 м./КВ2х - кадети Б
Треньор: Васил Радев

Академично гребане - СК "ЦСКА" ДОШ (юн., дев,кадети,жени)
Пловдив 01-04.10.2018г.
Михаела Методиева - 3 м./1х - кадети
Александър Цончев - 3 м./4х+ - кадети
Йоан Иванов - 3 м./4х+ - кадети
Христо Миленков - 1 м./2х - кадети
Христо Миленков - 3 м./4х+ - кадети
Виктория Василева - 1 м./4+ - кадети
Виктория Василева - 1 м./4х+ - кадети
Виктория Василева - 2 м./4х+ - кадети
Виктория Василева - 3 м./4х+ - кадети
Йоана Стойнова - 2 м./2х - кадети
Йоана Стойнова - 2 м./4х+ - кадети
Светослав Цветков - 1 м./2+ - юн.мл.в.
Светослав Цветков - 1 м./8+ - юн.мл.в.
Светослав Цветков - 2 м./4+ - юн.мл.в.
Светослав Цветков - 2 м./8+ - юн.мл.в.
Светослав Цветков - 3 м./4+ - юн.мл.в.
Иван Андреев - 1 м./2х - кадети
Иван Андреев - 2 м./1х - кадети
Ванеса Йорданова - 2 м./2х - кадети
Ванеса Йорданова - 2 м./4х+ - кадети
Дафина Хюсеинова - 1 м./1х - кадети
Дафина Хюсеинова - 2 м./4х+ - кадети
Кристиан Стойков - 1 м./4х - юн.мл.в.
Кристиан Стойков - 2 м./8+ - юн.мл.в.
Иван Янкулов - 1 м./4+ - юн.мл.в.
Иван Янкулов - 2 м./8+ - юн.мл.в.
Цветомир Малинов - 1 м./4х - юн.мл.в.
Цветомир Малинов - 2 м./2х - юн. мл.в.
Рая Костова - 1 м./4х+ - дев.мл.в.
Рая Костова - 1 м./4+ - дев.мл.в.
Александър Спасов - 1 м./4+ - юн.мл. и ст.в.
Александър Спасов - 2 м./4+ - юн.мл. и ст.в.
Александър Спасов - 2 м./8+ - юн.мл. и ст.в.
Александър Спасов - 1 м./8+ - юн.мл. и ст.в.
Георги Стойков - 1 м./4+ - юн.мл. и ст.в.
Георги Стойков - 2 м./8+ - юн.мл. и ст.в.
Георги Стойгов - 2 м./4+ - юн.мл. и ст.в.
Георги Стойков - 1 м./8+ - юн.мл. и ст.в.
Николай Темелков - 1 м./4х - юн.мл.в.
Николай Темелков - 2 м./2х - юн. мл.в.
Валентина Горанова - 1 м./4+ - дев.мл.в.
Валентина Горанова - 1 м./4х+ - дев.мл.в.
Никол Петрова - 1 м./4+ - дев.мл.в.
Никол Петрова - 1 м./4х+ - дев.мл.в.
Анна-Мария Андреева - 1 м./4х - дев.мл.в.
Анна-Мария Андреева - 1 м./4х+ - дев.мл.в.
Патрик Василев - 1 м./8+ - юн.ст.в.
Патрик Василев - 2 м./2- - юн.ст.в.
Патрик Василев - 3 м./4- - юн.ст.в.
Мелани Тодорова - 2 м./2х - жени
Мелани Тодорова - 3 м./8+ - жени
Георги Цветанов - 1 м./2+ - юн.ст.в.
Георги Цветанов - 1 м./8+ - юн.ст.в.
Георги Цветанов - 2 м./4+ - юн.ст.в.
Александър Георгиев - 1 м./2+ - юн.ст.в.
Александър Георгиев - 1 м./8+ - юн.ст.в.
Александър Георгиев - 2 м./4+ - юн.ст.в.
Кристиан Николов - 1 м./8+ - юн.ст.в.
Кристиан Николов - 2 м./2- - юн.ст.в.
Кристиан Николов - 3 м./4- - юн.ст.в.
Денислав Мечкарски - 1 м./8+ - юн.ст.в.
Денислав Мечкарски - 3 м./4- - юн.ст.в.
Виктор Николов - 1 м./8+ - юн.ст.в.
Виктор Николов - 2 м./4- - юн.ст.в.
Треньори: Илияна Савчова, Моника Григорова, Аспарух Стоянов

Академично гребане - СК "Академик" ДОШ (юноши)
Пловдив 01-04.10.2018г.
Виктор Петров - 3 м./2х - юн.ст.в.
Леонардо Савов - 3 м./2х - юн.ст.в.
Даниел Веселинов - 3 м./L2x - юн.ст.в.
Христо Станчев - 3 м./L2x - юн.ст.в.
Христо Станчев - 3 м./8+ - юн.ст.в.
Треньор: Милена Георгиева

Спортна стрелба - СК "ЦСКА" ДТ ЦСКА (юноши,девойки)
Стрелбище-ЦСКА 18.10.2018г.
Калоян Стаменов - 1 м./пн.п-т - юноши
Дейзи Додова - 1 м./пн.п-т. - девойки
Габриела Макавеева - 2 м./пн.п-т. - девойки
Цветослав Макавеев - 3 м./пн.п-т. - юноши
Ангел Бръчков - 3 м./пн.п-т. - момчета
Треньор: Латинка Атанасова

Спортна стрелба - СК "ЦСКА" МТ Тракия (момичета,юноши)
Пловдив 27.10.2018г.
Магдалина Стаменова - 1 м./п-т. - момичета
Калоян Стаменов - 1 м./п-т. - юноши
Треньор: Латинка Атанасова

Бокс - СК "ЦСКА" ДЛОП-IIкръг и КБ (ученици)
Кърджали 30.10.18-04.11.2018г.
Румен Димитров - 1 м./80кг. - ученици
Димитър Стоянов - 1 м./90кг.+ ученици
Любослав Генадиев - 3 м./38,5кг. - ученици
Християн Тодоров - 1 м./40кг. - ученици
Треньор: Александър Мартинов